Základní část zakončíme soubojem s lídrem tabulky

Datum:
14. 3. 2024

Extraliga mužů má před sebou poslední kolo. Aktuálně se náš tým v tabulce nachází na posledním 10. místě a má stejně bodů jako devátá Ostrava KST. Zatímco ostravské hráče ještě čeká souboj s obhájci titulu z Havlíčkova Brodu, my vyzveme první tým tabulky El Niňo Praha. Velmi pravděpodobně bude o konečném pořadí rozhodovat skóre, a tak bude klíčová každá dvouhra. Poslední tým čeká baráž s vítězem 1. ligy.

Naši hráči přitom v posledním utkání byli blízko důležitým bodům. V dohrávce 12. kola podlehli oslabenému Havířovu 2:3. Do sestavy se sice nedávno vrátil Chilan Felipe Olivares, nicméně bodovat zatím dokázal pouze v duelu s Libercem. Největší oporou tak nadále zůstává Slovák Tibor Špánik, který nedávno porazil i nejlepšího hráče Extraligy – Pavla Širučka.

Pražské El Niňo řeší veselejší starosti. V posledním extraligovém kole bude chtít uhájit první místo v tabulce a tím pádem i nejlepší možnou výchozí pozici do play off. Loňští finalisté i letos spoléhají na dva bývalé reprezentanty, Jiřího Vráblíka a Tomáše Konečného. Obě pražské hvězdy se řadí mezi TOP 5 nejlepších hráčů české Extraligy. Na „trojce“ se střídají Jakub Zelinka a František Onderka. Věkem stále ještě mladíci, přesto však s bohatými extraligovými zkušenostmi.

Pro diváky bude jako vždy připravena káva zdarma a také bufet s občerstvením. Kromě obvyklé tomboly nás rovněž čeká vyhlášení vítěze Březnové soutěže o VIP lístky na Superfinále (pravidla ZDE). Nezapomeňte si tedy vzít kartičky s razítky. A upozornění na závěr, začínáme už v 18:00. Budeme se na Vás těšit!