Po triumfu v Liberci přivítáme na domácím stole Havířov

Datum:
9. 3. 2024

Základní část Extraligy mužů vrcholí. Ve středu jsme si poradili v dohrávce 14. kola s oslabeným Libercem, díky čemuž stále živíme naději na play off. Už v neděli budeme chtít na domácím stole v duelu s Havířovem navázat na svou čtvrtou letošní výhru.

Pod Ještědem jako první bodoval Felipe Olivares, který zdolal domácí jedničku Michala Beneše 3:1. Tibor Špánik a Vlastimil Buben už to pak vzali rychle, oba vyhráli své dvouhry 3:0. Po výhře 3:0 půjde ve zbývajících dvou utkáních o všechno. O aktuálním pořadí na 8.-10. místě kvůli bodové rovnosti rozhoduje skóre. 8. pozice znamená postup do play off, zatímco tým na 10. příčce čeká baráž o udržení.

Nejdříve nás čeká souboj s Havířovem. Celek v čele s reprezentantem Tomášem Polanským je letos černým koněm v závodu o titul a v tabulce se drží na 3. stupínku. V posledním utkání však Havířovským kvůli zdravotním problémům chyběli právě zmiňovaný Tomáš Polanský a dále také Šimon Bělík s Adamem Štalzerem. Uvidíme, zda budou připraveni do nedělního utkání nastoupit.

Pro diváky bude jako vždy připravena tombola a káva zdarma. Můžete také získat další razítko do naší Březnové soutěže o VIP lístky na Superfinále (pravidla ZDE).

V neděli Vás budeme potřebovat, protože každá vyhraná dvouhra se bude počítat.