Do Hradce se v pátek vrátí Marek Klásek. Tentokrát však v dresu soupeře.

Datum:
11. 10. 2023

Šest let hájil barvy našeho oddílu . Letos ale bývalý reprezentant Marek Klásek vyměnil hráčskou kariéru za trenérskou lavičku a v rámci 5. kola Extraligy mužů se svými svěřenci z SKST Liberec zavítá do svého bývalého působiště.

V Extralize jsme do nové sezóny vstoupili poměrně úspěšně. Po čtyřech utkáních máme na kontě dvě výhry a v extraligové tabulce našemu týmu patří 5. příčka. Skvěle si zatím vede letní posila Tibor Špánik, který ze šesti odehraných zápasů prohrál pouze jednou.

Severočeši se zatím z vítězství radovali pouze jedinkrát, a to na půdě týmu KT Praha. Nutno však podotknout, že jejich další tři dosavadní soupeři patří mezi favority na titul. Když k tomu připočteme, že v posledním vzájemném duelu hradeckému celku podlehli 2:3, budou mít bezpochyby svěřenci Marka Kláska o motivaci postaráno.

Utkání mezi Sokolem Hradec Králové a SKST Liberec se bude hrát v pátek (13. 10.) od 18:30 v herně Chelčického 201.