Ligový víkend: B tým SVS zakončil sezonu na 7. příčce v 1. lize žen

Datum:
15. 3. 2022

Poslední ligová utkání v této sezoně mají za sebou hráčky našeho B týmu SVS. V sobotu si nejprve poradily s celkem KST A. Eberle Blansko A 8:2 a odpoledne podlehly družstvu TT Moravský Krumlov B 3:7. Po dvou letech plných komplikací s pandemií se tak béčko žen stalo prvním neextraligovým týmem v našem oddílu, který úspěšně dokončil ligovou sezonu. Do akce se v průběhu celé soutěže dostaly všechny hráčky figurující na soupisce a v konečném pořadí se holky umístily na 7. místě.

Na průběžné 9. místo v tabulce se po úspěšném víkendu posunul B tým mužů v 1. lize. V sobotu naši hráči překvapili na domácích stolech 5. tým tabulky TJ Agrotec Hustopeče. Více jak čtyřhodinové drama nakonec vyústilo v remízu 9:9. Ještě lépe dopadl nedělní souboj s celkem TTC MS Brno A, béčko v něm zvítězilo poměrem 10:6.

Dvě cenné výhry zaznamenal C tým v 2. lize mužů. V utkání s družstvem TJ Sokol Studená I. dokázal využít toho, že soupeř přijel ve třech, a s přehledem vyhrál 10:3. Zastavit se céčko nedalo ani v neděli, když si poradilo s druhým týmem tabulky HB Ostrov H. Brod C 10:4.