Zápasy 2.ligy-prohra a remíza

Datum:
31. 1. 2018

V sobotu 27.1.2018 na naše družstvo čekal zápas proti TTC Moravská Slavia Brno B. Hosté nahlásil sestavu : Štofka, Vybíral, Sigmund a Chrást.  My jsme vyrukovali na soupeře v sestavě: Hrunka, Jakubský, Hušek, Koubek. Čtyřhry se nám vůbec nevyvedly, a proto jsme prohrávali 0:2. Tento deficit jsme dokázali smazat po dvou kolech dvouher, když jsme se soupeřem srovnali krok na 5:5. Jenže v následujících, velmi vyrovnaných utkáních, jsme nedokázali zvítězit a tedy celkově jsme padli se soupeřem z Brna poměrem 6:10.

Body: Hrunka 2/4,5  Jakubský 2/3,5  Hušek 1/3,5  Koubek 1/4,5.

V neděli byl naším protivníkem MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov.  Hosté byli na nás připraveni v sestavě: Macela, Musil, Horák a Kolůch.  Naše složení týmu se od toho sobotního neměnilo. Začátek zápasu patřil nám, když jsme vyhráli obě čtyřhry a i první dvě dvouhry, ujali jsme se tedy vedení 4:0. Jenže následně se nám několik duelů nepovedlo a rázem jsme prohrávali poměrem 4:8. Pak jsme se ale vzchopili a dokázali uhrát remízu 9:9.

Body: Koubek 3,5/4,5  Jakubský 2,5/4,5  Hušek 2,5/4,5  Hrunka 0,5/4,5.

Obě utkání jsme se museli obejít bez týmové jedničky Karla Bráta, což bylo citelné oslabení. Po tomto víkendu máme velice rozporuplné pocity, jelikož v sobotu jsme prohráli s favorizovaným týmem vcelku těsným výsledkem a v neděli jsme chtěli proti celku, který se nachází v tabulce za námi, zvítězit, ale po průběhu celého utkání můžeme být rádi za remízu. V příštích týdnech nás bude ještě čekat hodně důležitých duelů,  ve kterých budeme bojovat o setrvání v soutěži.