Vrcholí nejúspěšnější sezona v historii oddílu

Datum:
9. 5. 2019

Poslední dvě akce čekají naše hráče ve vrcholící sezoně a to MČR mladších žáků a semifinále a případně finále Extraligy mužů. Musíme konstatovat, že se jedná o nejúspěšnější sezonu historie našeho oddílu. Skvělé výsledky našich hráčů přinesly, mimo jiné, postup družstva „D“ do 3. ligy a tak budeme hrát v nadcházející sezoně všechny ligové soutěže, tedy Extraligu, 1.ligu, 2.ligu a 3.ligu mužů. Když k tomu přidáme Extraligu a 1.ligu SVS HK, tak se stáváme nejvýznamnějším stolně tenisovým oddílem v ČR. Naše cesta je sice náročná, ale opravdu se vyplácí. Momentálně máme ve svém hráčském kádru velmi kvalitní hráče, jak po stránce herní, tak i osobní a opravdu taháme za jeden provaz. Rozšířili jsme i funkcionářské zabezpečení oddílu, kam jsme přivedli naše mladé odchovance. V neposlední řadě zmiňme rozsáhlé rekonstrukce našich tělocvičen a zázemí. Máme zcela nové šatny, sociální zařízení a toto léto nás čeká kompletní rekonstrukce a modernizace malého sálu. V příštím roce oslavíme 90 leté výročí vzniku našeho oddílu stolního tenisu, který je nejstarším  v Hradci Králové a budeme se tedy těšit na naše rekapitulace při slavnostním Galavečeru.