Tři hráči našeho klubu ve světové stovce

Datum:
3. 1. 2020

První světový žebříček roku 2020 přinesl všem našim hráčům značný posun. Na světových žebříčcích ITTF se aktuálně pohybuje osm hráčů našeho klubu, z toho tři hráči se dostali do světové stovky a dva z nich se dokonce vešli do TOP 50. V kategorii kadetek se Tereza Bártová probojovala na 50. místo a Adéla Zoubková se nachází na 187. místě. Vůbec nejlépe postaveným hráčem našeho oddílu je Matyáš Lebeda, který je aktuálně 35. nejlepším kadetem světa. Kristián Řehounek, věkem ještě mladší žák, se pohybuje na 462. místě světového žebříčku kadetů. Anna Klempererová se v juniorské kategorii posunula na 159. místo, těsně za ní je Martina Nováková na 177. příčce. Do světové stovky nakonec zavítal i Jan Mokrejš na 98. místě, Dan Janovský obsadil 270. pozici.