Slavnostní společenský večer

Datum:
1. 11. 2017

Dne 30. 10. 2017 se v Muzeu východních Čech v Hradci Králové konal již druhý ročník galavečera našeho oddílu. Původní plán pořádat galavečer vždy po pěti letech zhatilo obrovské množství úspěchů (42 medailí)  našeho oddílu za uplynulé dva roky a bylo nutno časový rozestup zkrátit na dva roky.

Z letošního galavečera si ocenění odnesla paní Zdena Tesolinová za dlouholetou obětavost stolnímu tenisu z řad rodičů, dále pak Anna Klempererová za úspěch na MČR mladších žákyň, A tým našeho oddílu za postup do semifinále extraligy mužů, Jan Mokrejš za vítězství na ODM, Vlastimil Buben za zisk stříbrné medaile na ME a pan Milan Bém za dlouholetý přínos stolnímu tenisu a našemu oddílu ve kterém působí již pěknou řádku let.

Zlatým hřebem večera však nebyli ocenění, jak by mohl každý očekávat, diváky do křesel usadila až hudební vsuvka, která byla letos v podobě zpěvu, to ještě ale není nic tak výjimečného, ale ve chvíli kdy na podium vstoupilo vokální uskupení sestávající se z hráčů a hráček oddílu stolního tenisu, celý sál zašuměl překvapením, devět statečných ve složení Terezie Sazimová, Tereza Kozáková, Tereza Jirásková, Jakub Hrunka, Michal Lebeda, Radek Kačer, Karel Brát, Tomáš Hort a Jan Mokrejš v čele s jejich pěveckým coachem Zbyňkem Mokrejšem předvedli na podiu v průběhu večera dvě nacvičené sklady a sklidili ohromné ovace publika. Na závěr celého galavečera byl pro všechny připraven raut.

Doufáme, že se všem zúčastněným tato akce líbila a snad její další ročník bude opět za další dva roky…

Fotografie z průběhu večera najdete v naší fotogalerii