Novinky a složení extraligy mužů pro sezonu 2020/2021

Datum:
18. 7. 2020

Do začátku nové sezony sice ještě nějaký ten čas zbývá, nicméně složení extraligy mužů už je pár dnů jasné. Náš klub bude v ročníku 2020/2021 opět působit v nejvyšší české soutěži, které se každoročně účastní od sezony 2011/2012. Ze současných účastníků působí v extralize déle pouze SFKK El Nino Praha, SKST Baník Havířov a TJ Ostrava KST. Nováčky soutěže budou týmy HB Ostrov a SKST Stavoimpex Hodonín.
V nové sezoně čeká extraligu také několik změn a novinek. Základní část se bude hrát dvoukolově systémem každý s každým. Osm nejlepších postoupí do play off o titul mistra republiky, poslední družstvo bude hrát baráž o udržení s vítězem I. ligy. Jednotlivá utkání se budou hrát do tří vítězných bodů a také bude použit systém multiballs, tedy se sběrači míčků. Vybraná utkání bude opět vysílat v televizním modelu ping-pong.tv a nově také televize Arena Sport.
Foto: FB Český ping-pong