Na mistrovství České republiky budeme mít 10 zástupců

Datum:
8. 10. 2021

Vrchol sezony, mistrovství České republiky mužů a žen, začíná už zítra. Barvy našeho klubu bude na letošním šampionátu hájit deset hráčů a hráček. Mezi muži jsou do hlavní soutěže nasazeni naši tři extraligoví hráči: Jakub Crha, Marek Klásek a Vlastimil Buben. Jakub Crha je dokonce sedmým nejlépe nasazeným hráčem na celém turnaj a ve čtyřhře a mixu bude obhajovat bronzovou medaili z minulého roku. O postup do hlavní soutěže z kvalifikace pak bude bojovat tato pětice: Jan Mokrejš, Dan Janovský, Tomáš Hort, Matyáš Lebeda a Martin Jirásek. V ženské dvouhře budeme mít dvě zástupkyně, Terezu Bartovou a Adélu Zoubkovou. Pro Adélu to bude první start na tomto turnaji. Své zástupce bude mít náš klub i ve dvouhře mužů a žen věkové kategorie U21, kde se představí Jan Mokrejš a Tereza Bártová. Přímý přenos z prvních čtyř stolů můžete sledovat na ping-pong.tv.

Všem našim hráčům a hráčkám přejeme hodně štěstí!