Memoriál Milana Hrachového: Kubátová stříbrná, Bártová veze bronz

Datum:
30. 8. 2021

8. ročník Memoriálu Milana Hrachového ve Frýdlantu nad Ostravicí začal v sobotu 28. září soutěží dorostenců a dorostenek. V této kategorii postoupili ze skupiny všichni naši hráči, jmenovitě Tereza Bártová, Dan Janovský, Matyáš Lebeda a Martin Truněček. V hlavní soutěži si nejlépe vedl Dan Janovský, kromě čtvrtfinálové účasti si z turnaje odvezl i cenný skalp Jakuba Kauckého.

V odpoledních hodinách prvního dne Memoriálu přišla řada na dvouhru v kategorii U21. Ze čtveřice našich hráčů se nejvíce dařilo Tereze Bártové. Té se po dvou vítězných pětisetových bitvách podařilo dokráčet na bronzový stupínek.

Neděle patřila soutěži mužů a žen. Naším jediným želízkem v ohni byla Hanka Kubátová, čtvrtá nasazená hráčka ve dvouhře žen. Své nasazení dokázala dokonce překonat. V hlavní soutěži si připsala tři výhry a dostala se tak až do finále. V něm nestačila na bývalou hráčku SVS, Tamaru Tomanovou.