Ligový víkend: Povinné body z Hluku a Ostravy

Datum:
28. 2. 2022

Naše ligové celky o víkendu tentokrát zavítaly na Moravu. Prvoligový B tým žen se v sobotu nejprve představil v Hluku, kde v utkání proti 10. celku tabulky s přehledem zvítězil 8:2. Odpolední soupeřky z TTC Frýdek-Místek naopak v tabulce momentálně okupují 1. příčku, a tak naše holky podlehly silným favoritkám 3:7.

V 1. lize mužů čekal naše béčko dvojzápas v Ostravě. Taktéž se jednalo o soupeře z opačných konců tabulky, protože zatímco TJ Ostrava KST B se pere s HB Ostrov B o první pozici, TJ Ostrava KST C se nachází na místě posledním. Podle toho také vypadaly i výsledky obou utkání. Naši hráči sice B týmu Ostravy podlehli 0:10, ale v utkání s C týmem získali povinné 3 body a zvítězili 10:2.

Posledním týmem v akci bylo druholigové céčko mužů, kterému v sobotu družstvo SKST Havířov C přerušilo sérii 4 výher v řadě. Utkání skončilo poměrem 10:5 pro Havířov. Nezadařilo se ani v neděli proti Opavě, když naši hráči podlehli tamnímu Slezanu 2:10.