Ligový víkend: Osm vítězství během tří dnů

Datum:
16. 2. 2022

Dvě jednoznačné výhry si z jihu Moravy odvezl extraligový A tým žen. V pátek přehrál MSK Břeclav A 6:0, stejným výsledkem skončilo i sobotní utkání proti SKST Hodonín C.

B tým žen v 1. lize zvládl obě svá důležitá sobotní utkání. Nejprve si naše hráčky poradily s celkem TTC Ústí nad Orlicí A, který porazily 7:3. Odpolední soupeřky, SK Dobré C, přijely pouze ve dvou, a tak odpolední souboj dopadl výhrou našeho týmu 8:2.

Ani prvoligový B tým mužů o víkendu neokusil hořkost porážky. V sobotním měření sil s týmem TTC Ostrava 2016 B zvítězil poměrem 10:4, stejný výsledek přinesl i nedělní souboj s SKST Havířov B.

C tým mužů se po dvou výhrách posunul v tabulce o dvě příčky nahoru na 7. místo. První vítězství ukořistil v utkání proti celku TJ Sokol Jaroměr-Josefov 2, které skončilo výsledkem 10:5. I nedělní zápas naši hráči po celou dobu kontrolovali a proti TJ Tatran KRPA Hostinné B si připsali výhru 10:4.