Ligový víkend: Osm utkání bez jediné porážky

Datum:
20. 2. 2023

Jako první šly do akce naše extraligové hráčky, které si v pátek poradily s SKST Vlašim poměrem 6:1. Roli favoritek potvrdily i v sobotním střetnutím s posledním El Niňem, když už po hodině hry vezly do Hradce výhru 6:0.

Podobně jednoznačné výkony předvedly i hráčky B týmu v první lize žen. Nejprve přehrály SK Přerov 9:1 a stejným výsledkem dopadl i odpolední duel ve Frýdku-Místku.

Nejdramatičtějším utkáním víkendu byl sobotní, bez mála pětihodinový souboj našeho béčka s Novým Jičínem v první lize mužů. Za stavu 9:5 už téměř všichni očekávali vítězství našeho družstva, jenže hosté dokázali vývoj zdramatizovat a dotáhli se na 9:8. Miloš Šlapák však jako nejzkušenější hráč týmu prokázal pevné nervy, po skvělém výkonu porazil Aleše Rusnáka, a přidal tak vítězný desátý bod. Nedělní utkání se Zlínem už béčko zvládlo v klidnějším tempu a vyhrálo 10:3.

Jasný průběh měla i obě utkání C týmu mužů ve druhé lize. Zatímco s Přerovem naši hráči zvítězili poměrem 10:2, v zápase s Hodonínem svůj výkon ještě vylepšili a připsali si výhru 10:1.