Ligový víkend: C tým veze z jihu Moravy dvě výhry

Datum:
1. 2. 2022

Extraligový A tým žen hrál své první utkání už v pátek, soupeřem byl celek SKST PLUS Hodonín B. Naše hráčky předvedly suverénní výkon, během šesti zápasů ztratily pouhé tři sety a zvítězily 6:0. V neděli pak svedly souboj s dosud neporaženým lídrem tabulky, hodonínským A týmem. Utkání bylo po celý svůj průběh velmi vyrovnané, nakonec se však z výhry 6:4 radovaly hodonínské hráčky.

B tým žen v 1. lize si v sobotním utkání s TTC MS Brno A držel od začátku těsné vedení. Soupeřkám se podařilo srovnat krok až v samém závěru utkání, i tak je ale remíza 5:5 velmi cenným výsledkem. V neděli už se našim hráčkám bodovat nepodařilo, týmu HB Ostrov A podlehly 1:9.

I C tým mužů zavítal v uplynulém víkendu na jižní Moravu. V sobotu si naši hráči poradili s týmem TTC MS Brno B, konečný výsledek utkání byl 10:3. Na skvělý výkon dokázali navázat i v neděli v Blansku, kde zvítězili 10:2. Po dvou vítězstvích si tak C tým upevnil 9. pozici v tabulce.