Ligový víkend: Béčko žen stoupá tabulkou

Datum:
31. 10. 2022

Sedm výher a jediná porážka, taková je bilance našich ligových týmů v uplynulém víkendu. Vítězné tažení započaly A a B tým žen, které na domácích stolech čekaly důležité zápasy. V Extralize si naše hráčky nejprve poradily s družstvem SF SKK El Niňo Praha poměrem 6:0. Bezchybný výkon následně podaly i v nedělním utkání s SKST Vlašim, a tak konečné skoré opět ukazovalo výsledek 6:0.

Body neztrácel ani B tým SVS, jenž si v duelu s SK Přerov připsal první letošní vítězství. Holky svým soupeřkám nedaly žádnou šanci a zvítězili ve všech desíti zápasech. Podobný průběh měl i souboj proti TTC Frýdek-Místek, který nakonec naše hráčky ovládly poměrem 9:1. Za zmínku také stojí první výhra Natálie Ciborové v 1. lize žen.

Béčko mužů v sobotu zavítalo do Nového Jičína. V tomto utkání bohužel za nás jako jediný dokázal bodovat Vlastimil Buben, což vyústilo ve výhru domácího celku 10:2. V neděli se však naši hráči ukázali v opačném světle, když si ze Zlína odvezli povinné vítězství 10:0.

A sladká třešnička na závěr. Dosud neporažený C tým mužů natáhl svou šňůru bez porážky na neuvěřitelných 7 utkání! Nejprve musel porážku 10:3 přijmout celek SK Přerov a v neděli kapitulovalo i áčko SKST Hodonín, které náš tým porazil 10:5. Po dalších dvou vítězstvích tak céčko v tabulce okupuje 2. příčku.