Ligový víkend: A tým SVS odehrál čtyři utkání během dvou dnů

Datum:
8. 3. 2022

Utkání 18. kola 1. ligy mužů dohrával B tým mužů minulý čtvrtek v Českých Budějovicích. Na souboj s tamním celkem si i přes netradiční termín našlo cestu 40 diváků, kteří sledovali velmi vyrovnané utkání. Bohužel pro náš tým domácím lépe  vyšlo poslední kolo dvouher a utkání tak skončilo vítězstvím Budějovic 10:7.

Neuvěřitelně náročný víkend má za sebou A tým SVS. Během dvou dnů odehrály naše hráčky čtyři utkání Extraligy žen. V sobotu se holkám na domácích stolech nedařilo, s TJ Ostrava KST prohrály 6:1 a Havířovu podlehly až po závěrečné čtyřhře 6:4. Stejným výsledkem jako proti Havířovu dopadl i duel s MH Ostrava v neděli dopoledne. Zlom nakonec přišel v odpoledním utkání proti SK Dobré, když pár Kubátová – Stakhová zvládl rozhodující čtyřhru a vybojoval remízu 5:5.

I v 1. lize žen došlo na souboj mezi SK Dobré a hradeckým SVS. Za SVS dokázala jako jediná bodovat Terezie Sazimová, konečný výsledek byl tedy 9:1 pro SK Dobré B.

C tým mužů v 2. lize jasně přehrál Heřmanův Městec. Proti poslednímu týmu tabulky ztratili naši hráči pouze jeden zápas a zvítězili tak 10:1.