Ligové kolo: Béčko i céčko mužů venku zvítězilo, Tereza Jirásková si v extralize žen vyšlápla na další hvězdu

Datum:
5. 10. 2020

Souběžně s extraligou mužů hrála v pátek své zápasy i naše obě družstva v extralize žen. A-tým si lehce poradil s celkem SKST Stavoipmex Hodonín C 6:1. B-tým podlehl favoritovi TJ Ostrava KST 0:6. V sobotu si naše celky prohodily soupeřky. Béčko proti Hodonínu bohužel od začátku ztrácelo a i přes závěrečné drama dívky prohrály 3:6. Áčku ve vyrovnaném souboji s Ostravou velmi pomohlo nečekané vítězství Terezy Jiráskové nad Tamarou Tomanovou. Závěrečná čtyřhra patřila našemu páru, a tak byl konečný výsledek 5:5.

B-tým mužů v 1. lize čekal jednodenní výjezd do Havířova. Naše družstvo se muselo v zápase obejít bez nemocného Michala Lebedy ml., kterého v sestavě nahradil Tomáš Hort. Po velmi dobrém výkonu celého týmu se béčko radovalo z jasného vítězství proti SKST Havířov B 10:2.

V neděli mělo podobný program druholigové céčko, jež za svými soupeři vyrazilo do Opavy. I zde se našim hráčům dařilo a nepříjemného soupeře KST Slezan Opava zdolali 10:4.

Kompletní výsledky ELŽ naleznete  zde.

Kompletní výsledky 1LM naleznete zde.

Kompletní výsledky 2LM naleznete zde.