ELM: Těsná prohra s týmem TTC Enfireex Ostrava

Datum:
12. 9. 2020

V pátek 11. 9. se mužský A-tým v rámci 2. kola extraligy utkal s týmem TTC Enfireex Ostrava. Hosté přijeli ve složení: Kleprlík Jakub, Olivares Felipe a Delinčák Filip. Naši se domácím fanouškům představili v sestavě: Crha Jakub, Buben Vlastimil a Pavlica Martin. Po úvodní výhře Jakuba Crhy hosté otočili stav zápasu dvěma vítězstvími v řadě na 1:2. Naději svému týmu následně dal Jakub Crha, který po skvělém výkonu přehrál Jakuba Kleprlíka 3:1. Rozhodující dvouhru však ovládl hráč hostů Filip Delinčák, a tak nakonec náš tým z tohoto pěkného utkání bodově nic nevytěžil.

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – TTC ENFIREEX Ostrava 2:3

Jakub CRHA – Filip DELINČÁK 3:1 (10,-9,7,6), Martin PAVLICA – Jakub KLEPRLÍK 1:3 (-7,-7,6,-11), Vlastimil BUBEN – Felipe OLIVARES 1:3 (8,-8,-4,-9), Jakub CRHA – Jakub KLEPRLÍK 3:1 (8,11,-7,5), Martin PAVLICA – Filip DELINČÁK 1:3 (-6,-6,12,-9)

Po dvou kolech náleží našemu družstvu v tabulce 4. příčka. Další kolo odehrajeme ve čtvrtek 24. 9. v Liberci proti místnímu týmu SKST Liberec. Zápas budou živě vysílat kanály Arena Sport a PPTV.