ELM: První utkání po tříměsíční pauze

Datum:
8. 1. 2021

Ve čtvrtek 7. ledna se na televizní obrazovky vrátila Extraliga mužů. V přímém přenosu vysílaným ArenaSport TV a Ping-Pong TV se náš tým představil v Ostravě proti tamnímu celku TTC. K utkání jsme nastoupili v sestavě: Jakub Crha, Vlastimil Buben a Jan Mokrejš. Domácí tým nahlásil složení: Jakub Kleprlík, Šimon Bělík a Filip Delinčák. I přes vyrovnané jednotlivé zápasy se nám bodovat nepodařilo, takže favorit z Ostravy vyhrál 3:0.

TTC ENFIREEX Ostrava – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:0

Jakub KLEPRLÍK – Vlastimil BUBEN 3:0 (8,7,7), Šimon BĚLÍK – Jakub CRHA 3:1 (8,-9,10,5), Filip DELINČÁK – Jan MOKREJŠ 3:2 (7,-5,-5,7,9).

Příští zápas odehrajeme na domácích stolech v pátek 15. ledna od 18:00 proti SKST Liberec. Upozorňujeme, že se bude hrát bez diváků. Utkání proti SKST Stavoimpex Hodonín byl odložen, protože se u hodonínského celku objevila koronavirová nákaza.