ELM: Neobvyklé utkání bez diváků jsme odehráli v Liberci

Datum:
16. 3. 2020

V pátek 13. března vyrazili naši hráči do Liberce na zápas 19. kola extraligy mužů. Zápas se z důvodu vyhlášení nouzového stavu na území České republiky uskutečnil bez účasti diváků. Naše sestava byla oproti minulým zápasům značně obměněná, příležitost dostali Jan Mokrejš a Matyáš Lebeda. Náš soupeř SKST Euromaster Liberec nastoupil ve složení: Yoshida Kaito, Jakub Seibert a Michal Blinka. Po prvních dvou zápasech jsme prohrávali 0:2. Následně snížil Jakub Crha na 1:2. Po prohře Jana Mokrejše s Michalem Blinkou a vítězství Jakuba Crhy nad japoncem Kaitem Yoshidou došel zápas do poslední dvouhry. Matyáš Lebeda však podlehl Jakubu Seibertovi, a tak si po výhře 4:2 všechny body připsal domácí celek.

SKST Euromaster Liberec – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 4:2

Kaito YOSHIDA – Jan MOKREJŠ 3:1 (7,12,-8,5), Michal BLINKA – Matyáš LEBEDA 3:0 (4,6,6), Jakub SEIBERT – Jakub CRHA 2:3 (-10,7,-4,3,-4), Michal BLINKA – Jan MOKREJŠ 3:1 (4,9,-10,7), Kaito YOSHIDA – Jakub CRHA 2:3 (-7,5,-7,8,-8), Jakub SEIBERT – Matyáš LEBEDA 3:0 (6,7,7)

Aktuálně se náš tým v tabulce nachází na 8. místě. Extraliga je v současnosti pozastavena z důvodu vyhlášení karantény na území České republiky a zatím není známo, kdy odehrajeme další utkání. Naším příštím soupeřem bude KT Praha.