ELM: Hladké vítězství nad týmem TJ Ostrava KST

Datum:
26. 1. 2020

V utkání 14. kola extraligy mužů jsme v pátek 24. 1. přivítali na domácích stolech celek TJ Ostrava KST. Hosté přijeli v sestavě se zkušeným Miroslavem Bindačem, kterého doplnili mladíci František Onderka a Tomáš Martinko.  Naše družstvo se představilo ve složení Jakub Crha, Marek Klásek a Vlastimil Buben. Hned úvodní dvouhra nabídla vyrovnaný duel mezi Markem Kláskem a Františkem Onderkou. V pátém setu sice musel Marek Klásek odvracet mečbol, avšak nakonec napínavou koncovku zkušeně zvládnul a vybojoval důležitý bod. V následujících třech dvouhrách naši hráči pokračovali ve výborných výkonech, ztratili pouze dva sety a mohli tak s fanoušky slavit vítězství nejrychlejším možným způsobem 4:0.

TJ Sokol PP Hradec Králové 2 – TJ Ostrava KST 4:0

Marek KLÁSEK – František ONDERKA 3:2 (1,-9,-9,4,10), Jakub CRHA – Miroslav BINDAČ 3:1 (-7,6,6,8), Vlastimil BUBEN – Tomáš MARTINKO 3:0 (4,7,9), Jakub CRHA – František ONDERKA 3:1 (-10,2,1,7)

Vítězství nad Ostravou pro náš tým znamená posun v tabulce na 5. místo a hned za týden mají naši hráči šanci získat další body v souboji s osmým Havířovem.  Utkání odehrajeme opět na domácích stolech v pátek 31. 1. 2020 od 18:00.