Dan Janovský zakončil svou mládežnickou kariéru bronzem na Velké ceně Prahy

Datum:
28. 6. 2022

Tradičního mezinárodního turnaje mládeže v Praze se letos zúčastnilo celkem 12 hráčů a hráček z našeho oddílu. Ve dvouhře nejdál došel Dan Janovský, který na svém posledním mládežnickém turnaji vybojoval bronzovou medaili. Matyáš Lebeda skončil těsně pod stupni vítězů na děleném 5. místě, zatímco sourozenci Anežka a Martin Truněčkovi došli shodně do osmifinále. Ze základních skupin se do hlavní soutěže podařilo probojovat i Dorothee Ferbasové a Janě Tomáškové.

V soutěži týmů slavila stříbrnou medaili dvojice Adéla Bártová – Ester Vyskočilová (SK Dobré). Do elitní desítky se rovněž probojovaly 3 další týmy s našimi zástupci. Jana Tomášková s Anežkou Truněčkovou obsadily 4. příčku, Dan Janovský s Matyášem Lebedou skončili na 5. místě a 7. pozice nakonec patřila Martinovi Truněčkovi s Jakubem Makarou (STC Slaný).

Kompletní výsledky

Dvouhra

Dan Janovský – 3. místo (U19)

Matyáš Lebeda – 5. místo (U19)

Martin Truněček – 9. místo (U19)

Anežka Truněčková – 9. místo (U15)

Jana Tomášková – 17. místo (U15)

Dorothea Ferbasová – 17. místo (U13)

Adéla Bártová – 1. místo v útěše (U13)

Natálie Ciborová – 5. místo v útěše (U13)

Jan Vícha – 17. místo v útěše (U13)

Jakub Fidler – 33. místo v útěše (U13)

Dan Novák – 33. místo v útěše (U13)

Hynek Novák – 33. místo v útěše (U13)

Týmy

Adéla Bártová/Ester Vyskočilová – 2. místo (U11)

Anežka Truněčková/Jana Tomášková – 4. místo (U15)

Dan Janovský/Matyáš Lebeda – 5. místo (U19)

Martin Truněček/Jakub Makara – 7. místo (U19)

Natálie Ciborová/Dorothea Ferbasová – 3. místo v útěše (U13)

Hynek Novák/Dan Novák – 5. místo v útěše (U13)

Jan Vícha/Jakub Fidler – 14. místo v útěše (U13)