Další díl BTM ČR nám přinesl čtyři medaile z dvouhry

Datum:
30. 11. 2017

Velmi úspěšné vystoupení mají za sebou naši hráči na republikovém okruhu mládeže. Třetí díl bodovacích turnajů se konal v Blansku a Hustopečích. Již třetí medaili (bronzovou) v řadě vybojoval ve dvouhře mladších žáků Matyáš Lebeda. Další bronz z dvouhry vezou také Anna Klempererová v kategorii starších žákyň a Terezie Sazimová v kategorii dorostenek. Stříbro vybojovala v mladších žákyních Tereza Bártová.

 

Skvělé výsledky i zbytku naší výpravy nám zajistily rekordní počet nominovaných hráčů na Žebříčkové turnaje ČR  (TOP24):

Mladší žactvo:

Matyáš Lebeda, Luboš Šorm, Tereza Bártová, Tereza Tonarová, Lucie Masopustová

 

Starší žactvo:

Dan Janovský, Matyáš Lebeda, Anna Klempererová, Tereza Bártová

 

Dorost:

Jan Mokrejš, Filip Jakubský, Terezie Sazimová, Tereza Jirásková, Martina Nováková, Anna Klempererová