Anežka Truněčková v nominaci reprezentace na Satellite Tour

Datum:
6. 8. 2020

Komise vrcholového sportu ČAST nedávno odsouhlasila nominaci reprezentačních družstev Pro sérii turnajů mládeže Satellite Tour. V nominaci figuruje i naše hráčka Anežka Truněčková. Kromě dvouher si tak vyzkouší i soutěž družstev, kde bude v týmu s Klárou Hrabicovou a Magdalénou Ščibrániovou (obě SKST Baník Havířov).

Nicméně už teď je jisté, že minimálně jeden z obvyklých tří turnajů neproběhne. Organizátoři turnaje v Hluku bohužel nejsou schopni zajistit protiepidemiologická opatření, a tak musel být turnaj zrušen. Turnaje v Senci (9. – 10. srpna) i v Havířově (12. – 13. srpna) by snad měly za současné situace proběhnout.

Nejen Anežce, ale i všem našim hráčům, kteří se na Satellitech představí, přejeme mnoho úspěchů!