3.LM : Pardubické dvojkolo

Datum:
3. 3. 2019

V sobotu 23.2.2019 náš tým ve složení Hrunka, Brát, Hušek a Jirásek odjel do nedalekých Pardubic odehrát své utkání 3. ligy mužů na stoly družstva TJ Tesla Pardubice. Soupeř nahlásil sestavu Šimonek, Merta, Stránský a Kadleček. Po velmi dramatickém a úmorném čtyřhodinovém zápolení o každý bod jsme se rozešli s naším soupeřem smírně 9:9. Body: Hrunka 1,5, Brát 2,5, Hušek 3,5, Jirásek 1,5.

Pro nedělní utkání nastala drobná změna v naší enklávě, když Hrunku vystřídal Kačer. Nynějším soupeřem byl tým TJ Lokomotiva Pardubice, který na nás vyrukoval v sestavě Bělohlav, Drvota, Ecler a Mudruňka. Již od prvního míčku jsme převzali nekompromisně otěže celého zápasu a dokráčeli si k poklidné a jednoznačné výhře 10:3. Body: Brát 3,5, Hušek 3,5, Jirásek 2, Kačer 2.

Lvím podílem na úspěšném východočeském tažení se zasloužila dvojice Brát a ve formě hrající Hušek, když zaznamenali společnými silami celkově za víkend neuvěřitelných 13 bodů. Příští dvojkolo sehrajeme v domácím prostředí a budeme rádi, pokud nás přijdete podpořit