3.liga mužů – výjezd na sever Čech

Datum:
29. 1. 2019

Poslední lednový víkend jsme vyrazili na svá třetiligová utkání na sever Čech, kde jsme změřili síly  s celky Jablonce nad Nisou a Liberce. Obě utkání jsme odehráli v sestavě Brát, Hrunka, Hušek, Matyáš Lebeda. V sobotu proti nám stál soupeř TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou – Mšeno, jenž nahlásil sestavu: Jahoda, Rose, Švácha, Obešlo. Ačkoliv podle papírových předpokladů jsme měli býti mírnými favority, soupeř nám velmi zdatně sekundoval. Celé utkání nás sužovaly podmínky panující v hale a míčky, se kterými se hrálo. Ale nakonec po dlouhém a strastiplném zápase se nám podařilo soupeře udolat poměrem 10:7 a zapsali jsme si tedy do tabulky pravdy tři veledůležité body.

Body: Brát 3, Hrunka 2, Hušek 1,5, Lebeda 3,5.

V neděli jsme zavítali na stoly družstva SKST Liberec E, kde na nás náš oponent vyrukoval ve složení: Protiva, Kaněra, Mečl, Pusch. Již od začátku jsme pevně převzali otěže zápasu do svých rukou a vcelku poklidně jsme si dokráčeli k vítězství 10:4.

Body: Brát 3,5, Hrunka 1,5, Hušek 3,5, Lebeda 1,5.

Příští utkání sehrajeme na domácích stolech, kde přivítáme celky ze Zruče nad Sázavou a Holic, což slibuje velice atraktivní a vyrovnanou podívanou. Budeme velice rádi, pokud se rozhodnete nás přijít podpořit.