1LM: V neúplné tabulce se po třetině odehraných utkání nacházíme na 6.místě

Datum:
12. 11. 2018

Před dvěma týdny jsme doma uhráli pouze jednu remízu. V sobotu jsme výrazně nestačili na Ostravu, která nás přejela 2:10. V neděli jsme zabrali a body jsme si rozdělili s Havířovem po remíze 9:9.

Tentokrát jsme vyrazili na jižní Moravu k zápasům s Hustopečemi a druhý víkendový den s Brnem. K oběma zápasům jsme nastoupili ve složení Buben, Lebeda, Hort, Mokrejš.

V sobotním utkání na nás byli připraveni Lapčík, Pavlovský, Mesaroš a Hoferik. Do zápasu jsme vykročili velmi koncentrovaně s vědomím důležitosti pomyslného zisku bodů. Z prvních sedmi zápasů jsme prohráli pouze jediný, když Lebeda s Mokrejšem prohráli o dva balónky v pátém setu páru Mesaroš – Pavlovský. Vysoké vedení jsme postupně navyšovali až na konečný stav 10:3. Nutno dodat že domácí byli oslabeni o týmovou jedničku Schwarzera.

Body: Buben 3,5/3,5 Mokrejš 3/3,5 Hort 2,5/3,5 Lebeda  1/2,5

Na druhý den jsme se přesunuli na Brněnskou Morendu, která nastoupila v nejsilnější sestavě Handl, Skála, Smýkal a Yaremchuk. Po čtyřhrách byl stav opět vyrovnaný 1:1. V prvním kole singlů dokázal bodovat pouze Buben po výhře s Handlem. V druhém kole dvouher se k další výhře Bubna s Yaremchukem dokázal přidat i Hort, který přehrál 3:2 Handla. Z naší strany už to ovšem bylo bohužel vše a domů jsme se vraceli s prohrou 4:10. Opět nás zradila úspěšnost pětisetových zápasů. Z pěti se nám podařilo vyhrát jediný. Zejména nás mrzí promarněná vedení 2:0 na sety v zápasech Bubna se Skálou a Horta s Yaremchukem.

Body: Buben 2,5/3,5 Hort 1,5/3,5 Mokrejš a Lebeda 0/3,5