15.a 16. kolo 3.LM: Po boji máme remízu

Datum:
11. 2. 2019

V sobotu nás čekal silný celek Zruče nad Sázavou, který přijel v sestavě: Herout, Škopek, Slavík a Loudín. My jsme se museli obejít bez nemocného Dana Janovského a tak sestava zněla: Brát, Hrunka, Lebeda Matyáš a Hušek . Již čtyřhry nastínily, že zápas bude vyrovnaný a odehrají se všechny zápasy a to se také stalo. Po celou dobu byl výsledek vyrovnaný. Ke konci jsme dokázali odskočit o dva body. Jenže závěr nedopadl podle našich představ. Výsledek byl spravedlivý a to remíza 9:9. Skvěle zápas odehráli Lebeda i Brát.  Horší výkony nyní,bohužel, předvádí Hrunka,jehož body nám chyběly.

Brát 3/4, Lebeda 3,5/4, Hrunka 1/4, Hušek 1,5/4

V neděli nás čekal snad ještě těžší soupeř z Holic. Přijeli v klasické sestavě Jelínek, Mádlo, Táborský a Koubek.

My jsme museli obměnit sestavu kvůli nominaci Bráta do 1. ligy, místo zraněného Lebedy Michala ml.  Nominováni byli Martin Jirásek, který  si nevedl  vůbec špatně a Radek. Kačer

Čtyřhry opět 1:1, ale to byl od nás jediný stav, kdy jsem drželi krok se soupeřem. Udělal si náskok a ten držel do konce zápasu. Konečný výsledek 5:10 zněl jasně. Tentokrát slušně zahrál Adam Hušek. Hrunka 3x prohrál 3:2 a je vidět, že není ve své kůži.

Hušek 2/3, Hrunka 1,5/4, Lebeda 0,5/1, Jirásek 1/3, Kačer 0/2.

Příští dvě kola nás čekají dva zápasy v Pardubicích.