10.a 11. kolo 2. ligy mužů

Datum:
1. 12. 2017

10.a 11. kolo 2. ligy mužů jsme odehráli na domácích stolech. V sobotu proti nám nastoupilo silné družstvo Hodonína. Soupeř na nás nastoupil v sestavě: Gráf, Hromek, Růžička a Hasil. My jsme nahlásili sestavu: Koubek, Hrunka, Hušek a Jakubský. Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný. Ve dvouhrách se ovšem od začátku ukazovala kvalita hostujícího mužstva, které potvrdilo, že se na 4. příčce tabulky nenachází náhodou, a tak jsme po 3 hodinách našemu soupeři podlehli 5:10. Body: Koubek 1/4, Hrunka 1/3, Hušek 2,5/3, Jakubský 0,5/3. V neděli jsme hostili družstvo Blanska, které s námi mělo v tu dobu stejný počet bodů, a tak jsme očekávali velice vyrovnané utkání. Hosté nahlásili sestavu: Dudík, Veselý, Přikryl a Zukal. Za nás nastoupil náš nejlepší hráč Brát, který v sobotu nehrál a jeho doplnila trojice Hrunka, Koubek a Jakubský. Už od začátku tomu také vše nasvědčovalo, když po čtyřhrách byl stav 1:1. Po celou dobu utkání se ani jednomu týmu nedokázalo odskočit do nějakého výraznějšího rozdílu ve skóre, až utkání dospělo do stavu 8:8. Důležitý 9. bod přidal pro náš tým po napínavém zápase Koubeka Jakubský poté zpečetil vítězství 10:8. Tato výhra je pro nás velice cenná, neboť jsme se od odpoutali od sestupových pozic. Příští kolo odehrajeme 9. prosince na stolech Jeseníku, čímž pro nás začne druhá polovina sezóny.